Твори добро
![](/uploads/posts/2024-04/medium/1713791434_img_20240422_160738_293.jpg)
12-14 квітня, команда учнів взяла участь у Всеукраїнському волонтерському хакатоні VolunTeens від громадської організації УВС, що реалізується за підтримки дитячого фонду UNICEF.
Проєкт спрямований на реалізацію власних ідей, розвиток інноваційних волонтерських можливостей молоді у громаді, задля творення змін і кращого майбутнього.
Завдяки цьому проєкту, наші учні здобули навички ефективної комунікації, командності та не лише дізнались більше про волонтерство, але й занурились в основи проєктного менеджменту.
Шкільна команда:
Вербіцький Олександр - 10-Б клас;
Блащак Анастасія - 10-Б клас;
Поліщук Дмитро - 10-Б клас;
Солодка Вероніка - 10-Б клас;
Слободян Анастасія - 10-Б клас;
Слободян Ольга - вчитель природничих наук та фізики.
«Волонтерство – це не лише можливість допомогти іншим, але корисний внесок власного ресурсу в краще майбутнє! Заряджені діяти, тому що знаємо секрет змін)» - учні 10-Б класу