Школа, яка руйнує стереотипи. Школа, яка говорить, яка веде діалог.
Вона жива, уміє любити, переконувати, вчити, журитися, хвилюватися.
Сумує влітку від тиші, восени шелестить листям та сторінками книжок, взимку ліпить сніговика, а весною тішиться сонечку.
ІСТОРІЯ ШКОЛИ
Найчастіше школа асоціюється з учителем, партою, глобусом, зошитами, оцінками, підручником, указкою та шкільною формою. Але більшість цих асоціацій на сьогоднішній день вже не актуальні: вчителі не використовують указок, підручники стали електронними, оцінювання стосується особисто кожного учня, і глобус вже не такий інформативний, як Карти Google.
Я - сучасна школа! Я вирішила стати важливою, унікальною та особливою, щоб заново розповісти про себе, щоб зруйнувати суспільні стереотипи!
Народилася в Тернополі 20 жовтня 1991 року. Проживаю в районі Верхнього БАМу (в народі – мікрорайон Аляска). Сімейний стан – багатодітна мати. Діти – усі школярі, які навчалися, навчаються й будуть навчатися в школі.
Народилася в Тернополі 20 жовтня 1991 року. Проживаю в районі Верхнього БАМу (в народі – мікрорайон Аляска). Сімейний стан – багатодітна мати. Діти – усі школярі, які навчалися, навчаються й будуть навчатися в школі.
ПЕРШІ КРОКИ
Саме в 1991 році відчинила свої двері для перших учнів. На 1 вересня їх налічувалось 454, серед них - 48 першокласників. На цей час було відкрито 24 класи. Освітні послуги надавали 47 вчителів.
Це був період розпаду не тільки великої тоталітарної держави, а й розвалу економіки на всьому пострадянському просторі. Саме тому школа не була вчасно здана в експлуатацію, а учні І чверть навчального року здобували знання у приміщенні сусідньої ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 у другу зміну.
Першим директором школи став Володимир Григорович Кравченко, який змушений був прийняти освітній заклад із величезними недоробками: навколо височіли будівельні крани, жодна стежка до школи не була заасфальтована. Ще довго сам директор, вчительський колектив та технічний персонал у післяурочний час розвантажували, носили, складали, чистили, мили, аби шкільна спільнота таки сіла за парти своєї школи.
СУЧАСНІСТЬ
Із 2013 року школу очолює Вавринів Лілія Анатоліївна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, кандидат географічних наук. Зараз школа вибудовує новий освітній простір, розвиває власний бренд під гаслом «Мрій, розвивайся, дій». Із 2016 року заклад став учасником науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»; із 2017 - пілотного проєкту «НУШ»; із 2019 року старшокласники вивчають інтегрований курс «Природничі науки».
На початок 2021-2022 н.р. в школі нараховується 1312 учнів та 117 педагогів, функціонує 42 класи – це найбільша кількість за часи існування закладу .
За час мого існування , за 30 років , середню освіту здобули 1627 випускників.
Усіх своїх неповнолітніх, дорослих і вже самостійних учнів безмежно люблю і пишаюся ними. У них своя історія, в якій є місце і для мене.
Я знаю, якою маю бути я, сучасна школа, мій учитель та освіта в цілому. І переконана, що кожна дитина має право бути щасливою у школі!
Мені 30 років. Я вже тверезо оцінюю свої можливості і перспективи, знаю, як будувати стосунки та навчати дітей, володію знаннями та вміннями. І все ще почуваюся юною, вірю в чудо та вмію дивуватися навколишньому світу.