Що є фейком, а що – правдою: українських школярів навчатимуть медіаграмотності


Мета уроків – навчити дітей змалечку критично мислити і бути медіаграмотними. Міністерство культури та інформаційної політики разом з Міносвіти України рекомендують провести уроки медіа-грамотності для школярів. Мета уроків – навчити дітей змалечку критично мислити і бути медіаграмотними.

Міністерство культури та інформаційної політики разом з Міносвіти України рекомендують провести уроки медіа-грамотності для школярів.

Про це 17 лютого йдеться в сюжеті ТСН о 19:30.

Такі заняття в Україні відбуватимуться вперше. Для вчителів уже підготували матеріали на спеціальному ресурсі. Там є все необхідне, щоб педагоги змогли цікаво розповісти дітям різного віку про те, як розпізнавати неправдиві повідомлення. Це надважливо в теперішній ситуації, коли в Інтернеті – потік російської пропаганди і відверті маніпуляції.

Мета таких уроків – навчити дітей змалечку критично мислити і бути медіа-грамотними.  

"Насправді це захисний щит, який змалечку може кожен носити з собою для того, щоб бути готовим до тих потоків інформації, яка зараз нас оточує в соцмережах і повсюди. Тому цей урок – дійсно важлива подія", – розповів голова Мінкульту Олександр Ткаченко.