Слободян Ольга Григорівна

Вчитель фізики та природничих наук. Класний керівник 8-Б класу

  • Кваліфікація, звання — Вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  • Освіта — Кам’янець-Подільський національний педагогічний університет імені Івана Огієнка
  • Педагогічний стаж — 23 роки

Всі знання про матерію та поле потрібно донести до учнів в такий спосіб, щоб їм було цікаво, щоб вони були впевнені в необхідності своїх знань. Я намагаюся проводити свої уроки так, щоб хоча б один із фрагментів врізався у пам’ять учнів, і вони могли його згадати і через тиждень, і через рік. Мені приємно бачити їхню активну роботу над поставленим завданням.
І цінності важливі... Система людських цінностей сприяє критичному мисленню та усвідомленню своєї вагомої ролі у суспільстві.

Нагороди та досягнення:
Навчання:
Липень 2017 - навчання в місті Гданськ, (Польща). «Протидія упередженню та дискримінації в освітній та навчальній діяльності» в рамках Програми «Еразмус+Молодь».
Травень 2018 - стажування у Варшаві "Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту" в рамках Програми «Еразмус+ Молодь», який організовує Центр освітніх ініціатив (Львів) у партнерстві з Програмою «Демократична школа».
Лютий 2019 - навчання в місті Потсдам, (Німеччина) за програмою концепція міжкультурного навчання щодо роботи з різними національностями, керування групами, створення програми з урахуванням гендерної рівності, інклюзія, самоорганізація, творення концепції і змісту програми, педагогіка ігор.
Брала участь:
З серпня 2018 учасник експерименту Всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки»» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.
З вересня 2020 року працюю над "Реалізацією компетентнісного підходу в науково-педагогічному проєкті "Інтелект України".
2019-2020 рік українсько-польський обмін молоддю місто Плонськ, Польща.
У фотопроєкті " Слов'янська міфологія крізь глибину століть"
Березень 2020 - спікер обласного семінару: «Інтегрований підхід в освітньому процесі. Особливості та шляхи впровадження» .
Листопад 2021 - спікер «Освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей» на тему: «Ціннісні орієнтири Нової української школи: практика формувального оцінювання».
Травень 2022 - спікер обласного фестивалю фізичних ідей «Fest-фізика» вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти Тернопільської області.
Вересень 2022, участь в проєкті співпраці та обміну досвідом ((Україна, Польща, Німеччина) у гміна Седлець Вольштинського повіту Великопольського воєводства, Польща.
Нагороди:
Грамота Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №28 (2005 р.)
Грамота Управління освіти та науки Тернопільської міської ради (2005,2021)
2006 рік, Подяка міського голови за плідну творчу працю у справі національно-патріотичного виховання, формування життєвого вибору і громадянської позиції учнівської молоді.
2019 рік, Подяка фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та Освітнього Всеукраїнського проєкту «Відкривай Україну»
2019 рік, Подяка Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №28 за активну громадську позицію та перемогу у номінації «Вчитель, що надихає».
2019 рік, Подяка міського голови за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у справу виховання і навчання підростаючого покоління нації.
2021 рік, нагороджена Освітянською Відзнакою у номінації «Інновації заради майбутнього».
2022 рік, медаль «За відданість справі» від Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» за представленням Профспілки працівників освіти і науки міста Тернополя.